Marzyłem o hobby. Dostałem kiedyś aparat, zacząłem się uczyć nim posługiwać, najpierw fotografowałem pejzaże, te górskie jak i miejskie, potem wyzwanie znalazłem w portretach. Praca z ludźmi jest najciekawsza, dlatego to oni są głównym tematem moich zdjęć.
Nazywam się Tomasz, jestem fotografem, który uwielbia podróże i odkrywanie nowych miejsc, dlatego zlecenia przyjmuję z każdego zakątka Polski. Specjalizuję się w fotografii portretowej oraz mody. Na codzień zajmuję się różnymi projektami komercyjnymi. Swoje umiejętności wykorzystuję w fotografii ślubnej podchodząc do każdego wydarzenia indywidualnie, tworząc szczere, naturalne fotografie, które oddają prawdziwą esencję każdego wesela. Kocham to, co robię! Każde wesele jest nowym doświadczeniem i cieszę się, że każda celebracja tego wyjątkowego dnia pomaga mi być lepszym w tym co robię.
Teraz Wasza kolej. Jak się poznaliście? Co sprawiło, że zakochaliście się w sobie? Jakie plany związane z Waszym ślubem zrealizowaliście do tej pory? Porozmawiajmy
Back to Top